Yılın Son Emlak Muayenesi Tekirdağ’dan Alındı!

Tapusor tarafından hizmete alındığı günden beri gayrimenkul sektörünün takdirini toplayan Emlak Muayenesi Raporu 2017’nin son dakikalarında dahi kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gördü.

Tüm Türkiye 2017 yılının son saniyelerinde yeni yılı karşılamak için geriye doğru sayarken bazı Tapusor kullanıcıları uygulama üzerinden gayrimenkullerine dair Emlak Muayenesi Raporu talep etmeye devam etti.  31 Aralık gecesi pek çok Emlak Muayenesi raporu kullanıcılara ulaştırılırken 2017 yılının son raporu ise Tekirdağ iline verildi.

Saatler gece yarısını gösterdiği sırada Tekirdağ ili Saray Mahallesi’nde bulunan gayrimenkule ait raporu 23:59’da talep eden bir üyemiz böylece 2017 yılının son Emlak Muayenesi Raporunu almış oldu.

EMLAK MUAYENE RAPORU İLE 50’YE YAKIN SAYFA

Şehir İlçe Yakın Gösterim, Kadastral Durum, Zemin & Deprem Durumu, İstanbul Ana Ulaşım Ağları ve Raylı Sistemler ilişkisi, İstanbul 3. Köprü ve Boğaziçi Görünüm ilişkisi, İstanbul Mega Projeler ve Kentsel Dön. Alanları İlişkisi, İstanbul Sit Alanları ve Orman Alanları İlişkisi, İstanbul Havamania ve Havza Alanları İlişkisi, Yasal & Hukuki Durum, Çevredeki Önemli Noktalar,Çevredeki Emlak Hareketleri, Sosyo – Ekonomik Durum, Çevre Rayiçleri, Tapusor Raporu gibi 50’ye yakın sayfada detaylı bilgilere dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.