HAKKIMIZDA

Türkiye Veri İşleme Merkezi gayrimenkul ve güvenlik sektöründeki bilgi, deneyim ve know-how tecrübesini big-data havuzundaki datalar ile yorumlayıp akıllandırarak yeni çözümler üreten bir AR-GE ve mühendislik firmasıdır.

Mimar, mühendis, şehir plancısı, iletişim uzmanları, çevre mühendisleri, tasarım uzmanları gibi farklı meslek gruplarına mensup her biri alanında ihtisaslaşmış uzman kadrosu ile multi-disipliner bir çalışma ortamı oluşturan TUVİMER, AR-GE çalışmalarını Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark’ta bulunan açık ofisinde sürdürmektedir.

TUVİMER ailesi, liyakat esaslı yaklaşımlarla her gün büyümeye devam ediyor. Siz de aramıza katılmak için lütfen CV’nizi gönderiniz… info@tuvimer.com

Big-Data konusunda 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanındaki öncü kuruluşların başında gelen Türkiye Veri İşleme Merkezi, bünyesinde barındırdığı 440 trilyon data ve 350 milyon metrekare alan datasını çözüm ortakları tarafından sağlanan datalar ile ilişkilendirerek yeni ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaclarına özel talep ve sorunları, risk faktörlerini göz önünde bulundurarak akıllandırıp/anlamlandıran AR-GE ekibimiz faaliyet gösterilen sektöre özel mekansal/görsel istatiksel bilgiyi mobil destekli kullanıcı dostu arayüzler ile geliştirerek hızlı ve etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Türkiye Veri İşleme Merkezi tamamen bilimsel ve veriye dayalı yöntemler kullanarak hazırladığı analizlerle kullanıcıların karar alma süreçlerine katkı sağlamaktadır.

MİSYON

İletişim, bilgi ve bilgi teknolojileri vasıtasıyla veriye dayalı çıkarımlarda bulunan Türkiye Veri İşleme Merkezi AR-GE  Faaliyetleri, hizmet verdiği sektörlerde tamamen bilimsel ve nesnel yaklaşımlar sağlayarak bilgi toplumuna katkı sağlamaktadır.

VİZYON

Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVIMER) güvenilirlilik ilkesinden taviz vermeden toplumsal faydaya katkı sağlayarak Türkiye’de bulunan ihtisaslaşmış uzman kurumlardan biri ve güven otoritesi olmayı hedeflemektedir.

İNTERNET SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ