HAKKIMIZDA

Türkiye Veri İşleme Merkezi TUVIMER, Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark’ta çalışmalarını sürdüren bir AR-GE ve yazılım firmasıdır. Türkiye’de sektörünün en büyük big-data havuzunu yöneten TUVIMER ARGE, tamamen veriye dayalı ve bilimsel analizlerde bulunarak karar alma süreçlerinde önemli bir referans noktasıdır. Türkiye Veri İşleme Merkezi, çözüm ortaklarının dağınık, düzensiz ve karmaşık durumda bulunan yüksek hacim ve geniş boyutlu verileri gelen talep, istek ve sorunlar doğrultusunda düzenleyip işleyerek akıllı hale getirmektedir. Alanında uzman kadrosuyla iş ortaklarına özel olarak hazırlanan BIG-DATA HAVUZU ve veri bankası ile verilerinizi değerlendirmenize ve hızlı/etkin kullanmanıza yardımcı olur.

TUVIMER; verilerinizi, faaliyet gösterdiğiniz sektöre özel olarak düzenler. Kullanıcı dostu arayüzüne sahip mobil destekli sistemler ile mekânsal/görsel istatiksel bilgiyi sizlere sunar. Bu sayede zaman kaybına uğramadan elinizdeki verileri en etkili şekilde kullanarak karar alma süreçlerine katkı sağlar.

TUVIMER; hizmet sunduğu gerek çözüm ortağı olan müşterilerine gerekse diğer müşterilerine veri yönetim sistemini teslim ettikten sonra desteğini kesmemektedir. Müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu zamanlarda TUVIMER’e ulaşarak sorunların çözümü için destek talep edebilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize sunduğumuz veri yönetim sistemleri sürekli güncellenerek olası sorunlar da önlenmektedir.

TUVIMER; paylaştığınız verilerinizi akıllandırdıktan sonra mevcut ve sürekli yenilenen verilerinizle anlamlı analizler oluşturup bunları mekânsal veya istatistiksel olarak grafiklendirerek sizleri bilgilendiriyor. Verileriniz baz alınarak oluşturulan yıllık, aylık, çeyreklik dönemler; grafik analizleriyle şirketinizin durumunu dakika dakika değerlendirmenize yardımcı oluyor.

TUVIMER; hazır şablonlar kullanmak yerine müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda çözümler üreterek süreci yönetmektedir. Geliştirdiği projelerle, belirli paketlerle sınırlandırılmış ürün kalıplarına girmeyerek özgün sistemlerle gelen taleplere cevap veriyor ve gelecekte oluşabilecek şirket ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Verilerinizle yapmak istediğiniz ne varsa size sunuyoruz.

TUVIMER; verilerinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde hareket ederek verilerinizi çok amaçlı olarak sizlere iletiyor. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerle birlikte akıllandırılmış verilerinizi Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Şirket ve Rakip Analizi ve Google Harita Odaklı Veriler olarak kullanabilirsiniz.

MİSYON

Türkiye Veri İşleme Merkezi TUVIMER AR-GE yeteneğini sürekli geliştirerek iletişim, bilgi ve bilgi teknolojilerini kullanarak sahasında öncü kuruluşlardan biri olarak hizmet sağlamayı görev addedmiştir.

VİZYON

Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVIMER) güvenilirlilik ilkelerinden taviz vermeden toplumsal faydaya katkı sağlayarak Türkiye’de bulunan ihtisaslaşmış uzman kurumlardan biri ve güven otoritesi olmayı hedeflemektedir.

İNTERNET SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ