TOKİ 14 İlde 114 Arsayı Satışa Çıkarttı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ yayınladığı yazılı açıklamaya göre toplam 441 bin 151 metrekarelik 114 arsayı açık arttırma yöntemiyle satışa çıkardığını duyurdu. Muhammen bedeli 407 milyon TL olan arsaların müzayedesi 23 Mayıs Salı saat 13.30’da Ankara Bilkent’teki merkezde yapılacak.

Adana, Ankara, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Samsun, Siirt, Tekirdağ, Trabzon ve Van’da satışa çıkartılan arsaların Ankara’da bulunanları Pursaklar ve Yeni Mahallede konut, ticaret; Çankaya Alacaatlı’da özel kreş, eğitim; Etimesgut Eryaman’da özel anaokulu imarlı arsalar peşin, Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim imarlı arsa ise yüzde 25 peşin 24 ay vade şartlarıyla satışa sunuldu.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda bakım ve akaryakıt tesis imarlı arsa, özel eğitim ve ilköğretim imarlı arsa ile Kartal’da konut imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunuldu.

İzmir Çeşme’de konut ve ticaret imarlı 10 arsa, Aliağa’da ise konut ve ticaret imarlı 18 arsa peşin fiyatına satışa çıkarıldı.

Gaziantep Şehitkamil, Beylerbeyi’nde 5 konut ve 2 kentsel servis arsası peşin fiyatına satışta olacak.

Diyarbakır Yenişehir, Üçkuyu’da 12 konut dışı kentsel çalışma imarlı arsa ile merkezi iş imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunuldu.

Karabük Merkez, Beşbinevler’de 11 konut imarlı arsa peşin fiyatına satışa çıkarıldı.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın