Tapusor ile Emlak Muayene Raporu Yayında!

Türkiye Veri İşleme Merkezi tarafından hayata geçirilen Online Gayrimenkul Karar Destek Sistemi Tapusor uygulamasına yeni bir özellik eklendi. ‘Emlak Muayenesi Raporu’ adıyla hayata geçirilen yeni özellik ile gayrimenkullerinize özel olarak rapor alabiliyorsunuz. Kısa, Standart ve Elite olarak 3 ayrı segmentasyona ayrılan ‘Emlak Muayenesi Raporu’ ile ihtiyacınıza göre pek çok detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz.

Gayrimenkul sektöründe yönettiği Big-Data havuzu ile fark yaratan TUVİMER, Tapusor uygulaması ile bünyesinde barındırdığı dataları gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yorumlayarak kullanıcılara açmıştı. Kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşan Tapusor yeni bir özellik olan Emlak Muayenesi Raporu’nu hayata geçirdi. ‘Sağlıklı Gayrimenkul Yatırımı’ sloganıyla hizmete giren Emlak Muayenesi ile gayrimenkulünüz ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşabileceksiniz.

EMLAK MUAYENE RAPORU İLE 50’YE YAKIN SAYFA

Şehir İlçe Yakın Gösterim, Kadastral Durum, Zemin & Deprem Durumu, İstanbul Ana Ulaşım Ağları ve Raylı Sistemler ilişkisi, İstanbul 3. Köprü ve Boğaziçi Görünüm ilişkisi, İstanbul Mega Projeler ve Kentsel Dön. Alanları İlişkisi, İstanbul Sit Alanları ve Orman Alanları İlişkisi, İstanbul Havamania ve Havza Alanları İlişkisi, Yasal & Hukuki Durum, Çevredeki Önemli Noktalar,Çevredeki Emlak Hareketleri, Sosyo – Ekonomik Durum, Çevre Rayiçleri, Tapusor Raporu gibi 50’ye yakın sayfada detaylı bilgilere dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

EMLAK MUAYENESİ RAPORU ALMAK İÇİN TAPUSOR ADRESİNİ ZİYARET EDİNİZ

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Tapusor ile Emlak Muayene Raporu Yayında!” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.