RE360, Gayrimenkulün Büyük Buluşması Başladı!

Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren sektör temsilcilerini bir araya getiren ‘RE360, Gayrimenkulün Büyük Buluşması‘ organizasyonu başladı. Yeni ufuklar ve vizyon politikalarının ortaya konacağı RE360, gayrimenkul sektörüne yön verecek çarpıcı konulara sahne oluyor.

Aremas Gayrimenkul’ün sponsorluğunu yürüttüğü organizasyona 500’ün üzerinde üst düzey yönetici katılıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yanı sıra mesleki toplum örgütleri, ulusal ve uluslararası liderleri ağırlayacak olan ‘RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’ organizasyonuna Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ve Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközerev ev sahipliği yapacak.

Yük. Mim. İshak Kurtuluş Altun Kimdir?

Tüketicinin gayrimenkule bakış açısındaki değişimi gözler önüne sürecek interaktif bir oylama, verimlilik ile sürdürülebilir bir geleceğe odaklanmış etkinlikler ve her biri kendi alanında Türkiye’nin en önemli isimleri olarak tanınan 35 konuşmacının yer aldığı 16 oturum gibi zengin bir içerikle kurgulanan “RE360”’ta sadece Türkiye’nin alanındaki en iyi isimleri değil, uluslararası isimler de ufuk açan, sorun çözen, işbirliğine ve yatırıma odaklanan değerlendirmeleriyle sahneye çıkıyorlar.

RE360 AÇILIŞ KONUŞMASI AVİ ALKAŞ VE YONCA AKÖZER YAPTI

Emlak Kulisi internet adresinde yer alan habere göre; “RE360”ın açılış konuşmalarını AviAlkaş ve Yonca Aközer yaptı. Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı AviAlkaş, gayrimenkul sektörünü tam anlamıyla tüm bileşenleriyle bir araya getiren “RE360”a özel sektör ve kamu sektörünün verdiği tam destek için teşekkür ederek, şöyle konuştu: “Yakın bir zamanda uluslararası platforma taşınacak bu büyük buluşmanın hem tüketici hem de sektör için ortak fayda sağlayacağına ve yeni işbirliklerinin önünü açacağına inancımız tamdır.”

RE 360 Açılış Konuşmasını Avi Alkaş Yaptı
‘RE 360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’ Açılış Konuşmasını Avi Alkaş Yaptı

Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ise ilk tohumları altı yıllık süreçte Türkiye temsilciliğini üstlendikleri MIPIM sırasında yapılan sohbetlerde atılan, son iki yılda ise aktif olarak çalışmaya başladıkları “RE360” ile gayrimenkulle ilgili herkesi ve her şeyi bir araya getirmekten büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, sektöre, verdiği destek için teşekkür etti. Sektörün bir ihtiyaç olarak dile getirdiği bu etkinliğin her biri kendi alanında Türkiye’nin en etkin isimleri arasında gösterilen konuşmacıların yanı sıra dünyada da uzman olarak nitelendirilen isimlerin açıklamalarıyla gayrimenkul sektörüne yeni ufuklar açacağını söyleyen Aközer, “Geliştirilecek işbirlikleriyle de Türkiye coğrafyasına yeni projeler kazandırılacağından eminiz” dedi.

BEKİR AĞIRDIR: DEĞİŞİMİ YÖNETMEK ÇOK ÖNEMLİ

KONDA Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır ise “Toplumsal Dip Dalgalar ve Bizim Akvaryumun Dışındaki Türkiye” başlıklı konuşmasıyla gayrimenkul sektörü ile toplum arasındaki ilişkinin önemi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Son otuz yılda göçle, metropolleşmeyle, iletişim ve ulaşım teknolojileriyle gündelik hayatta pek çok değişiklik olduğuna işaret eden Bekir Ağırdır, değişen gündelik hayatın ritminin zihin haritalarında yarattığı değişiklikleri anlattı. Bu çerçevede toplumun ve bireyin hayatını etkileyen dip dalgaların geleceği nasıl etkileyeceği, kentleri ve metropolleri nasıl değiştireceği hakkında öngörüler paylaşan Bekir Ağırdır, günümüz toplumu için konut ve evin neyi ifade ettiği hakkında da ilginç tespitlerde bulundu. Bekir Ağırdır, değişimi yönetmenin son derece önemli olduğunu belirterek, bu noktada en tehlikeli değişim olarak fark edilmeyen değişimi gösterdi. Değişimi yönetmede görünen ile görünmeyen arasında, rasyonellik ile duygu ve psikoloji arasında, bilinen modeller ile yeni modeller arasında denge kurmayı en önemli etkenler olarak gösteren Bekir Ağırdır, günümüzdeki en önemli değerleri ise aktörlere göre değil meselelere göre pozisyon almak, insan haklarına saygılı şirket olmak ve ahlaklı şirket olmak diye özetledi.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

RE360, Gayrimenkulün Büyük Buluşması Başladı!” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.