Kuzey Yakası Nedir? İstanbul Kuzey Yakası Projesi Nerede? Kuzey Yakası Reklamları Kimin?

İnsanları merak içerisinde bırakan reklamlar hiç şüphesiz herkesin aklında Kuzey Yakası Nedir?, Kuzey Yakası Projesi Nerede?, İstanbul Kuzey Yakası Hangi Alanı Kapsıyor?, Kuzey Yakası 2017 Fiyatları Nedir? gibi binlerce soru işareti oluştu. Kuzey Yakası Emlak Konut ile ilgili merak edilen soru işaretleri yavaş yavaş cevap bulmaya başladı. Kuzey Yakası fiyatları da belirlendi. Kuzey Yakası ev fiyatları henüz satışa çıkartılmasa da kuzey yakası ofis fiyatları belli olduKuzeye doğru genişleyen İstanbul’un yeni adresi olması beklenen Başakşehir’de konut ve işyeri projeleri birbiri ardına geliyor. İstanbul Başakşehir’de yeni bir yaşam inşa etmeyi planlayan Emlak Konut şimdiden reklamlara başladı. Televizyon ekranlarında son dönemde sıkça dönmeye başlayan İstanbul Kuzey Yakası reklamlarındaki sis perdesi aralanıyor. İstanbul Kuzey Yakası bölgesine gitmek isteyen bir yolcu ile taksi şoförünün arasında yaşadığı diyalog konu ediliyor.

KUZEY YAKASI ORTALAMA METREKARE FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Başakşehir, 3. köprü ve 3. havalimanı gibi projelerle günden güne İstanbul’da daha da önemli bir konum haline geliyor. Emlak Konut, daha önce hayata geçirdiği Başakşehir Evleri, Park Mavera, Evvel İstanbul, Avrupa Konutları ve Nidapark Kayaşehir projelerimizle Başakşehir’in değerini arttırdı, Kuzey Yakası projesi ile de bölgeyi taçlandırıyor.

Kuzey Yakası Emlak Konut Projesi Tüm Detaylar

Satıştaki Ofis Sayısı: 319

Yeşil Alan Büyüklüğü: 209 bin metrekare

Arsa Büyüklüğü: 364 bin metrekare

Yaya Yolu Uzunluğu: 11 bin 617 metrekare

Cami: 5 bin kişi kapasiteli

Blok Sayısı: 10

Lobi Alanı: 2 bin 100 metrekare

Fuaye Alanı: 400 metrekare

83 kişilik seminer salonu

156 oda ve kongre merkezi bulunan otel

Biyolojik gölet

Hayvanat bahçesi

Koku bahçesi

Bisiklet yolu

Kuzey Yakası Projesi
Kuzey Yakası Projesi

İNTERNET SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Emlak Konut, İstanbul’un yeni yakası Kuzey Yakası ile Başakşehir’e bölgenin en büyük parkını kazandırıyor, onu bir cazibe merkezi haline getiriyor. Projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediyor.

Projede yer alan 209.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, siz arkadaşlarınızla doğanın tadını çıkarırken çocuklarınız da çocuk oyun alanında eğlenceli vakit geçirebilir.

İSTANBUL KUZEY YAKASI NERESİDİR? KUZEY YAKASI HANGİ ALANLARI KAPSIYOR

Kuzey Yakası Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yapılmasıyla başlanan ve özellikle 3.Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu projeleriyle desteklenen imara açık yeni alanları kapsıyor. Avrupa Yakası’nda Beylikdüzü, Anadolu Yakası’nda ise Tuzla sınırını aşan İstanbul sürekli bir hareketlilik içerisinde. Başlayan yatırımlar ile İstanbul’un kuzeyine gelişim kaydederek nüfus yoğunluğunun bu bölgelere kaydırılması amaçlanıyor. Birbiri ardına gelen yatırımlar ile gün geçtikçe büyüyen Kuzey Yakası önümüzdeki günlerde de adından sıkça söz ettirecektir.

İstanbul'daki Mega Projeleri Gösteren Harita
İstanbul’daki Mega Projeleri Gösteren Harita

KUZEY YAKASI PROJESİ

Emlak Konut GYO tarafından Başakşehir’de hayata geçirilecek olan Kuzey Yakası Projesi reklamlara konu olan ürünün kendisi. Yani TV ekranlarında sıkça gördüğümüz Kuzey Yakası ibaresi aslında bir konut projesidir. 2020 yılına kadar 350 konutun yapımı tamamlanarak teslim edilecek. Başakşehir’i bir cazibe merkezi statüsüne yükseltmeyi amaçlayan projede 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediliyor.

KUZEY YAKASI 2017 FİYATLARI

Zaman içerisinde belirginleşen fiyatlar artık son halini aldı. İlk olarak ofis fiyatlarıyla ilgili bilgiler veren Emlak Konut uygun imkanlarla ödeme imkanı tanıyor.

Kuzey Yakası Emlak Konut ödeme seçenekleri

Kuzey Yakası Emlak Konut projesinde ofis alıcılarına özel farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. İlk ödeme planına göre yüzde 10 peşinat veriliyor ve daha sonra yüzde 10 oranında iki ayrı ödeme gerçekleştiriliyor. Kalan bölüm 120 ayda yüzde 0,50 oranla sabit taksitlerle kapatılıyor. Diğer ödeme planında ise peşinat sonrasında bakiye, TÜFE oranına göre ödeniyor. Bir diğer ödeme tablosunda ise peşinat ve ara ödemeler yapıldıktan sonra her yıl yüzde 0,50 artışlı ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca projede peşin ödemelere yüzde 12 indirim uygulanıyor.

Kuzey Yakası Ticari Sıfır Faizli Ödeme Tablosu

Peşinat Oranı Vade Sayısı
Yüzde 20 Peşin 24 ay Sıfır Faiz
Yüzde 30 Peşin 36 ay Sıfır Faiz
Yüzde 40 Peşin 48 ay Sıfır Faiz
Yüzde 50 Peşin 60 ay Sıfır FaizKuzey Yakası Filmi

Özellikle Avrupa Yakası’nın kuzeyine doğru gerçekleşen hareketlenme bölgedeki fiyatları da etkilemektedir. Kuzey Yakası 2017 fiyatları ortalama 1500 TL’den başlayan metrekare fiyatları ile bölge özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. 3 aylık dönemde gerek reklam kampanyaları gerek yatırımlar gerekse yeni projelerle fiyatlarda yukarıya doğru bir hareketlenme söz konusudur. Piyasaya arz edilen gayrimenkul sayısında ise bir azalma yaşanmaktadır. Arz rakamlarının azalmasına rağmen Kuzey Yakası 2017 fiyatlarda yukarıya doğru bir tırmanış yaşanmaktadır. 2 yıllık süre boyunca Kuzey Yakası 2017 fiyatları kademeli olarak bir artış göstermektedir. Türkiye Veri İşleme Merkezi tarafından bağımsız bir şekilde yapılan değerlendirmelere bakıldığında bölgedeki bazı alanların yatırım yapılabilir olarak tanımlanmıştır. Yatırım puanı 100 üzerinden 68 olarak görünmektedir.

Tapusor.com adresinden bölgedeki tüm rakamları görebileceğiniz gibi yatırım amaçlı vereceğiniz kararlarda da kira geri dönüş amortisman sürelerine kadar pek çok değerli bilgi kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz