2 Ay Önce Açılan AVM Satılıyor!

Kayseri’de yaklaşık 2 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla açılışı gerçekleştirilen İldem Park Alışveriş Merkezi ihale usulüyle satışa çıkartılıyor. Kayseri’de faaliyet gösteren bir kooperatife ait olan AVM’nin satışı genel kurul toplantısıyla kararlaştırıldı. 29 Mayıs günü ihale ile satışı gerçekleştirilmesi beklenen AVM’de boş mağaza yok denecek kadar az durumda.

İnşaatına 2014 yılı sonunda başlanan İldem Park AVM Kayseri/Melikgazi’de inşa edildi. 12 Mart günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katılımıyla hizmete giren dev AVM yaklaşık 40 bin metrekarelik brüt inşaat alanı üzerine kuruldu. 39 bin metrekare kapalı alanı bulunan ve 16 bin metrekare kiralanabilir alanıyla dikkat çeken İldem Park AVM içerisinde 80 bağımsız bölüm ve açık-kapalı otopark alanı bulunuyor. 4 katlı AVM’nin içinde Beko’dan, Vestel’e, Mavi’den, Migros’a, Yves Rocher’a kadar birçok ünlü marka yer alıyor.

Kiracılı ve işler vaziyetteki AVM için isteklilerin şahsen müracaat ederek kooperatif merkezinden 26 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar satış şartnamesini temin etmeleri gerekiyor. Şirkete yakın bir kaynak, satış kararının kooperatif üyelerinin çoğunluğunun talebi sonrası alındığını söyledi. AVM’de bulunan dükkanların tamamına yakınının dolu olduğu öğrenildi.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın