Dursun Özbek Riva ve Florya İçin Tarih Verdi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek kamuoyunun gündeminden düşmeyen Riva ve Florya arazileri için açıklamalarda bulundu. Özbek, Emlak Konut anlaşmasının içine sindiğini belirterek ilk adımı Ekim sonu Kasım başı gibi atabileceklerini söyledi.

“RİVA’DA 950 VİLLA YAPILACAK”

Futbolda saha sonuçlarının istenildiği gibi gelmemesi ve mali durumun da gün geçtikçe kötüye gitmesi nedeniyle zor günler geçiren Galatasaray Yönetimi Riva ve Florya‘da bulunun arazileri çarpıcı ifadeler kullandı. Ekim sonu Kasım başı gibi Riva ve Florya‘da ilk adımı atacaklarını söyleyen Başkan Dursun Özbek projelerini sunduklarını ve arazilerin imar edilerek satılacağını söyledi. Özbek; “Riva’da 950 villa yapılacak. Buradan elde edilecek kazancın yüzde 80’i Galatasaray’a yüzde 20’si ise Emlak Konut’un olacak. Bu anlaşma benim içime sindi. Göbek atıyorum” diye konuştu.

ADR Türkiye Sisteminden Florya Arazisi

“İSTİFA ETMEM İÇİN BİR GEREKÇE YOK”

Futbol takımının saha sonuçları olumsuz gelmesiyle üzerindeki istifa baskısı artan Galatasaray Başkanı, “İstifa etmem için bir neden yok. 3 sene sonra herkes benden hesap sorabilir. Genel kurula bağlıyım. 2018’de görev sürem bitiyor. Eğer Adnan Öztürk aday olursa ona destek veririm.” dedi.

“Benim istifa etmem için hiçbir gerekçe yok. İnsanların kanaatine göre hareket edenler bu koltuğa oturamaz. 3 sene sonra bana herkes hesap sorabilir. Ben genel kurula bağlıyım. 2018’de görev sürem bitiyor. Eğer Adnan Öztürk aday olursa ona destek veririm, başkanlığa yakışır. Transferlerden önde gelen bir sürü önemli konu var. Sportif başarı önemli tabii ki. Bunu yakalamanın birinci şartı mali bağımsızlıktır. Aksi halde ne yaparsanız yapın, sportif başarı gelmez. Yeteneğim var ve yeteneklerimin yettiği kadar Galatasaray’a hizmet ediyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Dursun Özbek Riva ve Florya İçin Tarih Verdi” için 2 yorum

Bir cevap yazın