Ege Perla İzmir Kapılarını Açtı

İzmirlilerin merakla beklediği Ege Perla AVM İzmir bugün kapılarını açıyor. Uzun süredir Ege Perla AVM ne zaman bitecek , Ege Perla açılış zamanı, Ege Perla AVM adres gibi sorular sıkça soruluyordu. 100’e yakın markayı alışveriş tutkunları ile buluşturması beklenen Ege Perla’nın mimarı ise tanıdık bir isim olan Metin Arolat’ın dikkat çekiyor.

EGE PERLA NEREDE

Ege Perla adres ile ilgili İzmirlilerde büyük bir bilgi kirliliği mevcut. İzmir’de yaşayanlar neredeyse Ege Perla nerede diye sorulduğunda cevap veremeyecek durumdaydı. Ege Perla, İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan Ozan Abay Caddesi üzerinde yer alıyor. İzmir Adliyesi’nin hemen yanında olan Ege Perla AVM, 81 bin metrekarelik bir alana inşa edildi. AVM Kanyon Yönetim tarafından idare edilecek.

EGE PERLA İZMİR MALİYETİ NE KADAR?

İzmir’in en görkemli AVM’si olma özelliği taşıyan Ege Perla İzmir AVM yaklaşık 490 milyon TL’ye mal oldu. Yıllık ziyaretçisinin 6.5 milyon kişiye ulaşması beklenen AVM müşterilerine iyi alışverişin tüm olanaklarını sunuyor. Ege Perla AVM’nin yan tarafında ayrıca 16 bin metrekarelik kent parkı ve 1000 metrekarelik çocuk oyun alanı bulunuyor.

EGE PERLA İZMİR’DE BULUNAN MARKALAR

Big Chefs, Hayal Kahvesi, Murano’s Italian Kitchen, Vakko Patisserie, GAP Kids, Koton, Mark&Spencer, Mavi, Mudo Concept&Collection, D&R, E- Bebek, Macfit, Paşabahçe gibi markalara ev sahipliği yapacak olan Ege Perla İzmir’de 100’e yakın marka bulunuyor. Playtown, Play Zone ve Sports Cafe gibi oyun-eğlence markalarının da yer alacağı AVM’de 956 araç kapasiteli otopark ve sinema salonu da mevcut.