Cityscape Global 2017 Fuarına Mega Proje Damgası!

Tüm dünyanın dört gözle beklediği Cityscape Global 2017 geçtiğimiz hafta kapılarını açtı. Dubai’de düzenlenen ve herkesin merakla beklediği Cityscape Global 2017 fuarında yabancı yatırımcıların Türkiye ilgisi yoğundu. Türkiye’deki KDV muafiyeti ve yatırımcılara tanınan vatandaşlık hakkı iştah kabartırken özellikle 3.Havalimanı bölgesi yabancı yatırımcı tarafından sıkı markaja alınmış durumda

Türkiye’deki gayrimenkul sektöründe yapılan reformist uygulamalar Körfez ülkeleri tarafından göz hapsine alındı. Yeni Havalimanı ve Kanal İstanbul gibi dev projeleri anbean izleyen Arap yatırımcılar 50 kişiyle fuara çıkartma yapan Emlak Konut GYO ekibini soru yağmuruna tuttu. Yabancılara verilen teşviklerin büyük ilgi gördüğünü belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, mega projelerle ilgili çok fazla dönüş aldıklarını söyledi.

YENİ HAVALİMANI BÖLGESİNİ TAPUSOR EKRANINDA GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mega Projeler Haritası
Mega Projeler Haritası

 

CITYSCAPE GLOBAL 2017 FUARI NEDİR 

İnşaat ve Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getiren Cityscape Global 2017 yılında Dubai World Trade Center bünyesinde kapılarını açtı. Her yıl düzenli olarak Eylül ayı içerisinde planlanan Cityscape Global dünyanın sayılı organizasyonlarından birisi olarak gösteriliyor. Gayrimenkul, inşaat ve mimari alanında dünyanın önde gelen isimlerin buluşma noktası olan Cityscape Global her sene farklı ülkelerden 40 bin kişiyi ağırlıyor. Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri’nden sonra 36 gayrimenkul firmasıyla Cityscape Global fuarına en çok katılım gösteren ülke oldu.

 

EMLAK KONUT DA CITYSCAPE GLOBAL FUARINDA

Cityscape Global fuarına Türkiye’den katılım gösteren Emlak Konut GYO, 15 Eylül’den itibaren yeni bir konut projesine başlanacağını duyurmuştu. Kampanya kapsamında ortalama metrekare fiyatlarının 2 bin 800 TL olduğunu söyleyen Emlak Konut GYO Genel Müdür Murat Kurum, avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile ev sahibi olmanın yolunu açıyor. Dubai’de yeni bir ofis açmayı düşündüklerini de sözlerine ekleyen Kurum, bu ofisin yurt dışında yabancıya satış işlemleri gerçekleştirmesini hedeflediklerini söyledi.

Bunları da sevebilirsiniz