Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi Son Durumu…

 

Emlak Konut GYO yepyeni bir projeyle sahadaki yerini alıyor. İstanbul’da hayata geçireceği Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi ön hazırlıklarını tamamladı. Peki, Bizim Mahalle Küçükçekmece nerede? Bizim Mahalle Küçükçekmece fiyatları ne kadar? İşte Bizim Mahalle Küçükçekmece projesi ile bilmek istediğiniz her şey…

Emlak Konut GYO yepyeni bir projeyle sahadaki yerini alıyor. İstanbul’da hayata geçireceği Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi ön hazırlıklarını tamamladı. Peki, Bizim Mahalle Küçükçekmece nerede? Bizim Mahalle Küçükçekmece fiyatları ne kadar? İşte Bizim Mahalle Küçükçekmece projesi ile bilmek istediğiniz her şey haberimizde…

İstanbul Küçükçekmece’de hayata geçirilecek olan Emlak Konut Bizim Mahalle Projesi yaklaşık 1 milyon metrekarelik dev bir alana inşa edilecek. Bizim Mahalle için altyapı ihaleleri dahil 6 farklı etap şeklinde gerçekleştirmeyi planlayan Emlak Konut GYO ilk etap ihalesini 26 Eylül’de gerçekleştirecek. Bu ihaleden hemen sonra 28 Eylül tarihinde ise ikinci etap ihalesi tamamlanacak. Klasik Türk Mahalle kültürünü projesine taşımayı hedefleyen Emlak Konut Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi ile Türkiye’de yaşayan vatandaşların yaşam standartlarını da yükseltmeyi hedefliyor. İnsan ve şehri projelerinin temeline oturtan Emlak Konut GYO Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi aracılığıyla yatay mimariyi hayatlara sokmaya devam edecek.

 

Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi
Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi

 

EMLAK KONUT GYO İNTERNET SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

BİZİM MAHALLE KÜÇÜKÇEKMECE PROJESİ NEREDE?

Televizyon ekranlarında son zamanlarda sayısı gittikçe artan Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi reklamları vatandaşı da merak içerisinde bıraktı. Özellikle Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi Nerede? soruları sıklıkla karşılaşılan bir durum olmuştur. Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi’nin nerede olduğuna dair bilgiler de netleşmeye başladı. Küçükçekmece gölüne olan yakınlığı ile dikkat çeken Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi yapımı halen devam eden İstanbul Banliyö hattına oldukça yakın bir konumda. Halkalı metrosu ile Marmaray ulaşımının da kolayca sağlanabileceği Bizim Mahalle Küçükçekmece Projesi, Nerede olduğuna dair tatmin edici cevaplar verebiliyor. Halkalı Gümrük Yolu Küçükçekmece/İstanbul adresinde kurulacak olan Bizim Mahalle daha şimdiden herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Bizim Mahalle Projesi'nin çevre rayiç fiyatları ve geri dönüş süreleri için tıklayınız.
Bizim Mahalle Projesi’nin çevre rayiç fiyatları ve geri dönüş süreleri için tıklayınız.

 

İstanbul’un en yeni mahallesi sloganıyla yola koyulan Bizim Mahalle Küçükçekmece projesi sosyal ve kültürel tesislerinden eğitim kurumlarına, ata sporları merkezinden resmi kurumlara değin bir çok olanağı konut ve ofis sahiplerine sunuyor.

BİZİM MAHALLE KÜÇÜKÇEKMECE FİYATLARI NE KADAR?

Tanıtım reklamlarının henüz başında olduğu için Bizim Mahalle Küçükçekmece fiyatları hakkında teyitli bir bilgi bulunmuyor. Ancak tapusor.com adresinden yapmış olduğumuz sorgulamalar sonrası bölgenin ortalama metrekare fiyatlarına dair bir takım bilgiler edinebiliyoruz. Adres bilgilerinden yola çıkarak harita üzerinden ortalama birim metrekare fiyatlarına baktığımızda Bizim Mahalle Küçükçekmece Fiyatları son 3 ay içerisinde ortalama 2 bin 978 TL bandında seyretmesi bekleniyor. Tabii ki son derece konforlu ve lüks şartları ile hayata geçirilecek proje ile ilgili olarak şerefiyelendirme yapıldığında bu rakamların daha yukarı tırmanması kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Kira geri dönüş amortisman süresinin 180 ay olarak belirlendiği Bizim Mahalle Küçükçekmece Fiyatları da bu seviyelerde seyredecektir.

 

Bunları da sevebilirsiniz