Ali Ağaoğlu Rotayı İzmir’e Kırdı

Gayrimenkul piyasasında son yılların yükselen değeri olan İzmir’e ilgi günden güne artıyor. Rönesans Holding, Türkerler Holding ve DAP Yapı’dan sonra şimdi de popüler iş adamı Ali Ağaoğlu İzmir’de konut projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Çektiği yatırımlarla bir cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerleyen İzmir’de proje sayısının hızla artması bekleniyor.

Gayrimenkul alanında Türkiye’nin en büyük firmalarına göz kırpan İzmir yatırım için güvenilir limanların başında geliyor. İzmir’e yatırım kararı alan Rönesans Holding’in başlattığı furyaya sırasıyla Türkerler Holding ve DAP Yapı da katılmıştı. Zincirin son halkası ise Ali Ağaoğlu oldu. İzmir Enternasyonel Fuarı’na katılan ünlü iş adamı yatırım projeleri kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle sürekli iletişim halinde olduğu öne sürüldü.

SEKTÖRÜN YENİ GÖZDESİ İZMİR

İzmir’in dev firmalar tarafından listeye alınmasıyla birlikte inşaat sektöründe büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Türkerler Holding’in geçtiğimiz yıl Mahall Bomonti projesiyle giriş yaptığı İzmir’de devamında DAP Holding Bornova’da Ekim ayında kazma vurmaya hazırlanıyor. Yatırımların artması ile daha çok göç alan bir şehir konumuna yükselen İzmir’de AVM inşaatları da dikkat çekiyor. Şehre olan talebin artmasına neden olan projelerden bitime en yakın olan proje ise 1 milyar TL değerindeki Mahall Bomonti. Geçtiğimiz ay da DAP Holding, Atatürk Stadyumu arkasındaki alanda gerçekleştireceği projeyi kamuoyuna duyurdu. DAP Holding, İzmir piyasasına son giren dev firmalar arasında yer aldı.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Ali Ağaoğlu Rotayı İzmir’e Kırdı” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.